пʼятниця, 17 серпня 2007 р.

Вступ. Ідея. Правила

Сьогодні я розшукала, мабуть, всі існуючі веб-сторінки, присвячені так чи інакше Бориславу. Але, гадаю, не зашкодить створити ще одну, тим більше, що я собі уявляю її трошки інакше.
У цьому вступі я спробую сформулювати ідею сторінки, а також правила, які в майбутньому будуть уточнюватися і поліпшуватися.
Отже, я зауважила, що існує потреба повернення в Борислав, бодай подумки. Багато людей, котрі мусили (а хто й залюбки) поїхати в інші міста-краї, хочуть відшукати колишніх друзів, однокласників, сусідів, вчителів, колег, а часом просто поділитися з іншими спогадами. Крім того деякі мешканці сучасного Борислава були б раді розповісти про своє місто тим, хто їх почує і зрозуміє. Тим, хто знає, де воно знаходиться на карті, як ним гуляють вітри в будь-яку пору року, як воно виглядало десять, двадцять, а то й більше років тому.
Словом, хотілося б творити історію Борислава, слухаючи очевидців - тобто один одного.
Правила прості. Я не хочу згадувати Борислав і розповідати лише про те, що чули мої вуха і бачили мої очі. Я б хотіла, щоб якнайбільше небайдужих голосів відгукнулося.
Давайте, писати приблизно під такими рубриками:
1. Давня маловідома історія Борислава
2. Новітня історія (наші з вами спогади, небилиці, асоціації, роздуми)
3. Новини (для цього потрібно, щоб самі бориславці знайшли час і бажання ділитися бориславськими новинами. Нехай це будуть не лише новини з політики і криміналу, але й особисті історії - про народження дітей, одруження і смерті великих і не дуже людей)
4. Фотографії та коментарі до них
5. Творчі доробки талановитих бориславців (поетичні та прозові твори, фотографії і т.д.)
Головне: я б дуже хотіла, щоб відгукнулося якнайбільше голосів, бо я можу розповісти лише одну історію Борислава, а кожен з вас - ще одну. І вийде в нас багатоголосий малюнок міста, яке ми кожен по-своєму любимо.
P.S. Можете залишати коментарі на сторінці, або надсилати на електронну адресу m.Boryslav@gmail.com (і тоді я їх публікуватиму під ім'ям, яке ви вкажете) Згодом я додаватиму вас до вебсторінки, і ви самі зможете публікувати свої роздуми, статті, спогади

4 коментарі:

Анонім сказав...

Prostishej zahid na "Сайт мешканців міста Борислава" ne mozhna zrobite, potribno obovjazkovo regestruruvates???

мрійниця сказав...

для того, щоб залишати коментарі, реєструватися непотрібно.
а дописувати на цю сторінку спочатку потрібно буде, погоджуючись зі мною :-) Але обіцяю не цензурити занадто!
Згодом я додаватиму до авторів сторінки найнатхненніших дописувачів :-)

Admin сказав...

Мрійниця, багато людей захотіло писати новини? Я теж думав, що люди потягнуться... "Не тут то было..." Створив сайт http://boryslav-city.at.ua/, а толку з нього мало, народ не писати, а реєструватись навіть не хоче, щоб побалакати на форумі... Ідея точно така ж була... P.S. Гарний нік!

мрійниця сказав...

Ні, поки ніхто не зголосився. Але нічого, мені самій цікаво час від часу щось нове дізнаватися про Борислав.
Поки що "співаю" соло, хоч мрію про багатоголосся :-)
Сайт бачила. Так тримати! Буду заходити в гості :-)